Praca

wydarzenia

Stanowisko: Biolog

subside-line
Miejsce pracy:
AQUANET LABORATORIUM Sp. z o.o.
ul. Dolna Wilda 126 Poznań
Zakres obowiązków:
wykonywanie badań mikrobiologicznych próbek środowiskowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe biologiczne
  • znajomość technik mikrobiologicznych

  • umiejętność samodzielnej pracy jak i zespołowej

  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

    Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na stanowisku mikrobiologa

  • znajomość technik audytowania

  • znajomość podstaw kontroli jakości, walidacji metod

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zainteresowani kandydaci spełniający powyższe warunki proszeni są o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: labo@aquanet-laboratorium.pl Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych
(Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z  wybranymi kandydatam.