Praca

wydarzenia

Stanowisko: Technik laboratoryjny – próbkobiorca

subside-line
Miejsce pracy:
Aquanet Laboratorium Sp. z o o.o.
ul Dolna Wilda 12, 61-492 Poznań
Zakres obowiązków:

- pobieranie próbek środowiskowych do badań laboratoryjnych

- rejestracja próbek, przygotowanie dokumentacji dotyczącej pobierania próbek

- nadzór nad powierzonym wyposażeniem

Wymagania:

- wykształcenie : średnie / wyższe

- prawo jazdy kat. B , gotowość do codziennych wyjazdów

- umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office

- zaangażowanie, samodzielność, pracowitość, sumienność i umiejętność pracy w zespole

- sprawność fizyczna ze względu na charakter prac związanych z pobieraniem próbek w terenie

- doświadczenie zawodowe w warunkach sytemu sterowania jakością będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowani kandydaci spełniający powyższe warunki proszeni są o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: labo@aquanet-laboratorium.pl Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych
(Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z  wybranymi kandydatam.